About

Zaman zaman eğitim hayatım nedeni ile bilişim sektöründeki çalışmalarıma ara vermek zorunda kalmış olsamda yaklaşık olarak 8 yıldır bilişim sektörünün içerisindeyim.

Niobeweb, Vargonen gibi hosting sektöründe faliyet gösterne şiketlerde destek personeli ve sistem yöneticisi olarak çalıştım, sonrasında linux ve bilgi güvenliğine olan ilgimden dolayı sevdiğim şehir olan izmirde ayrılarak istanbul’a geldim ve yaklaşık 3 yıl kadar  Endersys  de “Linux sistem yöneticiliği ve Bilgi güvenliği danışmanı” olarak çalıştım. Şimdilerde Lostar Bilgi Güvenliği A.Ş de Kıdemli Bilgi Güvenliği Danışmanı olarak çalışmaya devam ediyorum. Zaman buldukça bilgi sahibi olduğum konularda makaleler hazırlayarak Kişisel blogumda ve Çözüm Park da yayınlamaktayım.

Boş vakitlerimde ingilizcemi geliştirir, siber güvenlik ve yazılım kitaplarını kurcalar, tekniki kişisel gelişim etkinliklerine katılırım. Biraz daha yaşlanınca satış kitap ve etkinliklerinide todo liste ekleyemeyi planlıyorum.

Eğitim hayatım Gazi Üniversitesi “Yönetim bilişim sismtemleri(YBS-MIS)” yüksek lisans eğitimi ile son bulmuş durumda. Doktora eğitimi için planlar var ancak vakit bulabilmiş değilim.

Benimle ilgili güncel bilgileri Twitter ve Linkedin den takip edebilirsiniz.

Share Button