Biri Sizi İzliyor Olabilir (Cansusluk Uygulaması)

Günümüzde birilerini izlemenin, attığı her adımından haberdar olmanın ne kadar basit olduğunu göstermek amacı  ile bu içeriği hazırlıyorum, umarım kullanıcıları bilinçlendirme anlamında faydalı olur.

Bu içerikte kısaca bir cansusluk uygulamasının ne kadar gelişmiş özelliklere sahp olduğundan ve bu özellikleri ne kadar düşük maliyetlere kullanabileceğinizden bahsedeceğim, cansusluk uygulamasının reklamını yapmış olmamak adına uyugulama isminden bahsetmeyeceğim.

Spy-Phone

 

 

 

 

 

 

 

 

Öncelikle fıyatlar,

İstediğiniz her hangi birisinin telefonunda neler olup bittiğini her an izlemek isterseniz bunun maliyeti yıllık 99 $

Bana sadece telefon yetmez üstüne birde bilgisayar derseniz o zaman maliyet yıllık 300 $

 

Peki ben yıllık 99 veya 300 $ ödeyeceğim peki karşılığında ne öğreneceğim derseniz, kısaca onda da göz atabiliriz, kısaca diyorum çünkü listenin sonu yok 🙂

Telefonda daki tüm kayıtlı kişilere ait bilgillere, mesaj içerikleri ve arama geçmişi bilgilerine, Viber, Skype, iMessage, LINE, SnapChat WhatsApp ve instagram içeriklerine, Video ve Resimlere, GPS den alınan lokasyon bilgisine, browser dan ziyaret ettiği tüm internet sitesi içeriklerine, bağlanılan wifi bilgisine(şifresi dahil), keylogger özelliği ile girilen içeriklei tespit edebilir ve erişebilirsiniz.

İsterseniz kullanıcının girmesini istemediğiniz internet sitelerini engelleyebiliyorsunuz.

 

Özet:

Gördüğünüz gibi çok düşük ücretler ile bu tip uygulamalar satın alınabiliyor ve kullanıcının tüm aktiviteleri izlenebiliyor, ufacık hatalar sizlerin de bu tip sorunları yaşamanıza ve çok önemli bilgilerinizin ele geçirilmesine neden olabilir. Bu nedenle telefonunuza indirdiğiniz ve kurduğunuz uygulamalara özen gösterin.

Güvenli günler.

Share Button

Bir cevap yazın